ad-media.pl
tel. (22) 244 24 25
fax (22) 203 57 74
office@ad-media.pl

Użyteczność stron internetowych

Raport użyteczności strony internetowej to ponad 20 stron indywidualnie przygotowanych uwagi sugestii, jak powinna wyglądać Twoja strona internetowa, aby przynosiła większe zyski Twojej firmie.

 


Co od nas otrzymujesz:

  • dokument indywidualnie przygotowany dla Twojej strony internetowej
  • podstawowe zasady marketingowe  na których bazują największe korporacje
  • wiedzę na temat kluczowych elementów sprzedaży w internecie
  • wyższy wskaźnik odwiedzin strony zakończonych zakupem/ kontaktem
  • optymalizację wydatków na reklamę
  • wykaz silnych i słabych stron Twojej witryny

 

 

 

Audyt sklepu ocenia min:

 

  • sposób prezentacji produktów/ usług na stronie
  • użyteczność funkcjonalną witryny
  • możliwość interakcji internauty z Twoją stroną
  • organizację menu witryny i elementów nawigacji


i wiele więcej...

 

 

 

Raport użyteczności witryny jest dla Ciebie, jeżeli:

Raport użyteczności jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy posiadającej swoją wizytówkę w sieci lub prowadzącej sklep internetowy. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z internetem lub już korzystasz z jego możliwości i promujesz swój biznes, sprawdź swoją witrynę z nami i zarabiaj więcej!

 

 

 

Raport użyteczności - czyli audyt Twojej strony

Internauci wchodząc na stronę internetową spędzają na niej średnio od kilku sekund do minuty. Jeżeli strona okazuje się interesująca i klient znajduje na niej wiadomości, których poszukuje, to poświęci na jej obejrzenie dużo więcej czasu. Osiągnięcie takiego wyniki wcale nie jest proste. Raport dotyczący witryny internetowej pozwoli wdrożyć wszystkie istotne zmiany, które mają wpływ na niską jej użyteczność.Audyt witryny ocenia kilkadziesiąt punktów funkcjonalnych, które rozpatrywane są indywidualnie dla każdej strony. Wyniki podawane są w dwóch skalach -  względnej i bezwzględnej, dzięki czemu można dokonać oceny w dwóch wymiarach. Skala względna ocenia elementy już obecne na stronie oraz ich wykonanie, natomiast skala bezwzględna wykonanie witryny względem obecnie przyjętych standardów. Nasz raport to wynik wieloletnich doświadczeń w marketingu internetowym. Aby go stworzyć musieliśmy wyselekcjonować istotne czynniki, które wpływają na strony internetowe i ich odbiór przez internautów.

 

Nasz raport to nie tylko teoretyczne rozważania nad witryną, ale profesjonalna pomoc w dokonaniu zmian i doborze najlepszych rozwiązań. Rekomendujemy wdrażanie poprawek wskazanych w raporcie w sposób iteracyjny – wdrożenie wszystkich wskazówek użyteczności jednoczenie nie da nam informacji, która ze wskazówek w sposób istotny poprawiła użyteczność witryny. Wdrażając wskazówki interakcyjne możemy śledzić statystyki strony i obserwować, w jakim stopniu dana wskazówka wpłynęła na poprawę użyteczności. Ze swojej strony chętnie doradzimy w jakiej kolejności wdrażać wskazówki oraz przeprowadzimy analizę wyników po wdrożeniu wskazówek. Na koniec wskażemy, który z czynników miał zasadniczy wpływ na użyteczność. Dzięki temu będzie można wrócić do najistotniejszych elementów w celu dalszej optymalizacji i jeszcze lepszego ich udoskonalenia.

 

Chcemy Ci pomóc w czerpaniu przyjemności z prowadzenia biznesu!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które mogą być już zapisane w folderze przeglądarki na dysku użytkownika. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i zaufania.

Akceptuję wykorzystanie plików cookie