ad-media.pl
tel. (22) 244 24 25
fax (22) 203 57 74
office@ad-media.pl

SEO - pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie to Twoja witryna widoczna na pierwszych pozycjach organicznych w wyszukiwarce Google na wybrane przez Ciebie słowa kluczowe.

 

Co od nas otrzymujesz :

 • umowę z gwarancją cen przez cały okres trwania umowy bez względu na zmieniające się ceny na rynku
 • rozliczenie tylko za efekt, czyli żadnych opłat wstępnych ani innych ukrytych kosztów, bo płacisz tylko wtedy, gdy sam wygrywasz
 • stronę na 1 stronie wyszukiwań Google, która automatycznie zoptymalizuje  koszt na inny rodzaj reklamy
 • z dnia na dzień coraz więcej użytkowników na Twojej stronie www, dzięki czemu Twoja marka zaczyna być rozpoznawalna, a Ty cieszysz się większym zyskiem
 • w każdej chwili możesz zbudować przewagę nad konkurencja i brylować jako lider w branży na dowolne słowo kluczowe
 • bezpieczne metody pozycjonowania, które dają stabilne pozycje Twojej strony www
 • dostęp do monitoring pozycji, który gwarantuje Ci absolutną kontrolę naszej pracy
 • dokładną analizę słów kluczowych i propozycję najlepszych dla Ciebie rozwiązań

 


Pozycjonowanie jest dla Ciebie, jeżeli:

 

 • prowadzisz małe lub duże przedsiębiorstwo, które posiada swoją wizytówkę w internecie
 • masz firmę, która chce pozyskać klientów w sieci
 • masz sklep internetowy i chcesz zwiększyć sprzedaż
 • budżet na reklamę Twojej witryny jest ograniczonySEO – (Search Engine Optimization) – czyli pozycjonowanie stron internetowych


To bez wątpienia jedno z najkorzystniejszych działań mających na celu wypromowanie strony w wyszukiwarkach internetowych. Cały proces opiera się na plasowaniu witryny klienta jak najwyżej w wyszukiwaniach po wybranych frazach.

 

Dzięki ogromnej pozycji wyszukiwarki google.pl (ponad 95% rynku w Polsce) pozycjonowanie pozwala dotrzeć do wszystkich użytkowników wyszukujących informacji związanych z tematyką danej strony internetowej. Dzięki takiej formie reklamy strona znajduje się na Top-owych pozycjach po konkretnych frazach i zyskuje o wiele większe dotarcie klientów.

 

Pozycjonowanie ma na celu zwiększenie liczby odwiedzin na stronie, a co za tym idzie pozwala zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność marki. Cały proces SEO jest działaniem wymagającym czasu i przy użyciu metod white seo, można osiągnąć naprawdę imponujące parametry witryny i zbudować jej wartość dla wyszukiwarki. Jest to forma reklamy, która pracuje na siebie przez całą dobę!Dodatkowym plusem pozycjonowania jest stosunkowo niski koszt w porównaniu do innych form reklamy internetowej. Cały proces polega na umieszczaniu linków na stronie klienta, aby zbudować jej wartość. Jest to dość skomplikowany proces, dlatego warto w tej kwestii zaufać profesjonalistom z doświadczeniem w branży.

 

Rozliczenia można podzielić w zależności od potrzeb klientów. Z reguły w SEO strona klienta rozliczana jest za pozycje TOP 10 na pierwszej stronie wyszukiwarki. Jeżeli istnieje taka potrzeba można wyselekcjonować inne przedziały pozycji, od czego oczywiście zależy późniejsza wycena fraz.

 

Najważniejsze jest, aby trafić do firmy, która zna się na rzeczy i potrafi dopasować się do potrzeb klienta! Nam możesz zaufać.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które mogą być już zapisane w folderze przeglądarki na dysku użytkownika. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i zaufania.

Akceptuję wykorzystanie plików cookie