ad-media.pl
tel. (22) 244 24 25
fax (22) 203 57 74
office@ad-media.pl

Korzyści ze współpracy

2016-11-11 14:07:12 Naszym największym atutem jest aktywna praca z klientem oraz reagowanie na pojawiające się potrzeby. Koncentrujemy się nie tylko na promocji marki i strony, ale w sposób ciągły kontrolujemy i bezpłatnie doradzamy w zakresie zwiększenia atrakcyjności witryny oraz poprawiania jej użyteczności, która jest kluczowym elementem w sprzedaży internetowej. Z doświadczenia wiemy, że wdrożenie naszych wskazówek skutkowało zwiększeniem obrotów nawet o kilkaset procent przy tym samym ruchu na stronie.

 

Wiele czasu poświęcamy na samokształcenie, które jest dla nas elementem kluczowym – im bardziej wykwalifikowany personel, tym większe zadowolenie klienta. Nie szczędzimy czasu na ciągłe monitorowanie rynku poszukując kolejnych nowatorskich rozwiązań. Nasi specjaliści to osoby z wieloletnim doświadczeniem sięgającym początków marketingu internetowego w Polsce. Od początku aktywnie uczestniczymy w branżowych forach, portalach społecznościowych i stronach o tematyce marketingu internetowego. Dzięki temu nie tylko dostrzegamy nowe sposoby reklamy w internecie, ale i sami je kreujemy.

 

Cały czas zwracamy uwagę na to, aby poniesione nakłady przyniosły korzyści obu stronom i przywiązujemy do tego bardzo dużą wagę– zdajemy sobie sprawę, że udana, wieloletnia współpraca polega na obopólnym sukcesie zarówno marketingowym jak i finansowym.


Jako firma posiadająca wiele autorskich, wciąż rozwijanych rozwiązań, potrafimy znacznie skuteczniej realizować prowadzone przez nas kampanie reklamowe.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które mogą być już zapisane w folderze przeglądarki na dysku użytkownika. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i zaufania.

Akceptuję wykorzystanie plików cookie